Hipiwe огледало стакло кутија со два организатор за внатрешно стакло - злато кутија кутија накит за складирање на кутии парфем парфем шминка за шминка за шминка за кар
  • Неодамнешно

Hipiwe огледало стакло кутија со два организатор за внатрешно стакло - злато кутија кутија накит за складирање на

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класична декоративна кутија - изработена од трајна метална рамка која заврши со прекрасна златна боја, исклучителна изработка и луксузно чувство со низок клуч Дизајнот на чиста стакло и огледало го прави да изгледа поелегантно. Ова е убав додаток на вашата фустан што може да го осветли вашето место и да ги осветли очите на сите. Со две стаклени организатор- Дизајн на стакло wallид дизајн, проверете дали безбедно заштитете ги вашите скапоцени работи. Пакетот доаѓа со два организатор на мали стакло кои можете да го користите како внатрешен меѓуслојник во стаклената кутија, или извадете ги е надвор и користете ги како посебен држач за складирање. Повеќекратна употреба - Совршена за обетки за складирање, ѓердан, глужд, нараквица, прстени, контактни леќи, лента за коса, богатство, итн. Погоден за подарок, украсен фустан, бања, накит за прикажување, служење во забава, свадбени центри. Организирајте накит, суета, козметика, четка за шминка, парфем итн. Иновативен подарок -Одличниот дизајн често се користи како фантастичен подарок за свадба, Денот на вineубените, денот на свадбата, Божиќ. Мулти-намена стаклена кутија : ✬ Оваа кутија за накит е затворен дизајн, може безбедно да држи венчални прстени, прстен за ангажман, прстен за годишнина, обетки; ✬ Ставете го во вашите бањи или кујна каде што до мијалникот, чувајте ги вашите накит да не се навлажни; ✬ Единствен дизајн одличен додаток за свадба, ангажман, забави, украсување на домови; ✬ Совршено како подарок за венчавки, подарок за диплома, подарок за деверуши, или Божиќен подарок, подарок за ден на вinesубените, подарок за бел ден и многу повеќе. Спецификација : ✬material : метал+стакло ✬color : злато ✬ големина на стаклена кутија (L*W*H) : 9.11" x 2,56 " / 25.1 x 13 x 6,5см; Мала стаклена организација : Може да има мала маана затоа што сите тие се направени со рака; ве молиме исчистете ја прстенеста кутија со чистач за стакло и мека крпа; ова прави разлики од 1-2 см поради рачното мерење; заради разликата во светлината и екранот, Бојата на производот може да биде малку поразлична од сликите.