Збогатување на збогатување мини фрижидер 6L капацитет, преносен мал фрижидер ладилник или потопол, AC DC напојуван, фрижидер за нега на кожата со огледална врата, за х?
  • Неодамнешно

Збогатување на збогатување мини фрижидер 6L капацитет, преносен мал фрижидер ладилник или потопол, AC

DEN 735.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мини фрижидер со огледало - 6 L мал фрижидер има поладен и потопол режим, треска до 64˚F (18˚C) под температурата на собата на околината, на пример 40˚F (4˚C) врз основа на 72˚F (22˚C ) собна температура Одржува топло на 131˚F (55˚C) на поставување на единечна температура. Фрижидер за нега на кожата-со 6-литарски капацитет и 7,4 x 11,8 x 11,2-инчни димензии, фрижидерот за нега на кожата може да складира храна, пијалоци, закуски, мајчино млеко, шминка и производи за нега на кожата и многу повеќе. Мини фрижидер за убавина - Доаѓа со одвојлива полица, мала големина и мала тежина, лесен за носење, ниска потрошувачка на енергија, елегантен дизајн го прават овој компактен фрижидер совршен за секоја пригода. Мини фрижидер за шминка - Fright Fride Fride Mini Skincare Frighter Brushless Advanced Fan Motor, бучавата е ≤28d B кога работите, тоа нема да влијае на вашиот одмор. Преносен мини фрижидер - земете го овој фрижидер за патувања насекаде, изгледот е дизајниран со огледало и LED светла, го допира само копчето за да ја вклучите светилката за осветлување, да уживате во огледалото и светлината во исто време, што е погодно за шминка. Мини фрижидер со огледало - 6 L мал фрижидер има поладен и потопол режим, треска до 64˚F (18˚C) под температурата на собата на околината, на пример 40˚F (4˚C) врз основа на 72˚F (22˚C ) собна температура. Одржува топло на 131˚F (55˚C) на поставување на единечна температура. Фрижидер за нега на кожата-со 6-литарски капацитет и 7,4 x 11,8 x 11,2-инчни димензии, фрижидерот за нега на кожата може да складира храна, пијалоци, закуски, мајчино млеко, шминка и производи за нега на кожата и многу повеќе. Мини фрижидер за убавина - Доаѓа со одвојлива полица, мала големина и мала тежина, лесен за носење, ниска потрошувачка на енергија, елегантен дизајн го прават овој компактен фрижидер совршен за секоја пригода. Мини фрижидер за шминка - Fright Fride Fride Mini Skincare Frighter Brushless Advanced Fan Motor, бучавата е ≤28d B кога работите, тоа нема да влијае на вашиот одмор.