JBCD 2 пакет пиратски olоли Роџер со црвена бандана лепенка olоли Роџер лепенка на гордо знаме Тактичка лепенка за облека за капаци на тимот на воена лепенка
  • Неодамнешно

JBCD 2 пакет пиратски olоли Роџер со црвена бандана лепенка olоли Роџер лепенка на гордо знаме Тактичка лепенка за

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржина на пакетот : 2 пакувања lyоли Роџер закрпи со поддршка за прицврстувачи на кука по пакет Големина и квалитет : 3,15 "(8 см) x 1,97 '' (5 см). Закрпи се направени од врвен индустриски полиестер и закрпи направени од ткаени машини со голема прециз Воена униформа, тактичка торба, јакна, тим, ранци, капи, итн. Отпорни да се обезбедат живописни и долготрајни бои. Доволно издржливо за да се издржи тестот на времето. JBCD се придржуваше до принципот „прв клиент, квалитетен прв“. Производот е незадоволителен, 100% наплата! Закрпи се направени од врвен индустриски полиестер и закрпи направени од ткаени машини со голема прецизност се светли во боја и јасни во текстурата. Апликација : Добро за воена униформа, тактичка торба, јакна, тим, ранци, капи, итн. Отпорни на избледени за да се обезбедат живописни и долготрајни бои. Доволно издржлив за да се издржи тестот на времето. JBCD се придржуваше до принципот „прв клиент, квалитетен прв“. Ако производот е незадоволителен, 100% наплата!. Закрпите на JBCD се погодни за воена униформа, тактичка торба, јакна, тим, ранец, капа, итн. Комбинацијата за поддршка на куката и јамката им овозможува на лепенката да биде прикачена на кој било текстил. Вреди да се добие ако добиете. Гаранција : се придржуваше до принципот „прв клиент, квалитетен прв“. Ако производот е незадоволителен, 100% наплата!.