Марвел Одмаздници Спајдермен Црн Пантер Железен Човек Халк Капетан Америка 2 Пакет Графички Маици Дете На Големо Дете
  • Неодамнешно

Марвел Одмаздници Спајдермен Црн Пантер Железен Човек Халк Капетан Америка 2 Пакет Графички Маици Дете

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Официјално лиценциран Марвел Одмаздници дете момчиња симпатична и стилски краток ракав графички маица 2-пакет. Одликувајќи Костим стил железен човек суперхерој оклоп костум дизајн на црвено; Железен Човек И Воена Машина со зборовите "Хеви Метал" на хедер греј. Контраст раглан ракави; ребро плете екипажот вратот јака; Прекрасно екран печатење дизајн. Залепен спој на вратот за дополнителна удобност и издржливост; Забавен асортиман на маици. Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, божиќен празничен подарок, топли летни денови и игра на отворено.