Sandisk Extreme Pro 128gb Sdxc Картичка За Canon Камера Компатибилен СО EOS M50 MARK II, Eos Ra Класа 10 UHS-1 Пакет Со Сѐ, Но Stromboli 3.0 Sd Мемориска Картичка Читач
  • Неодамнешно

Sandisk Extreme Pro 128gb Sdxc Картичка За Canon Камера Компатибилен СО EOS M50 MARK II, Eos Ra Класа

DEN 604.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува (1) 128gb Sandisk Extreme Pro SDXC UHS-I Картичка И (1) Сѐ Освен Stromboli 30 Sd И Микро (TF) Читач На Картички. Компатибилен Со Канонски Дигитални Или Огледални Камери Како Што Се Канон ЕОС М50 Марк ВТОРИ, ЕОС ра, ЕОС М200, ЕОС М6 Марк ВТОРИ, ЕОС РП, еос Р.ухс Брзина Класа 3 (У3) И Видео Брзина Класа 30 (В30) ЗА 4к УХД видео. Класа 10 картичка, UHS-I; може да чита брзини до 170mb / s брзина. Запишете брзини до 90 MB/s. Вклучува Читач на 3,0 SD И Микро Картички за брзо поставување/преземање на вашите датотеки, видеа и фотографии!. Sdhc И SDXC Sandisk Sd Екстремни Про мемориски картички испорачуваат брза брзина за голема сигурност и перформанси со јасна слика и 4k UHD видео снимање, брзина на читање до 170 MB/s брзина и брзина на пишување ДО 90 MB/s значи, преместувањето на вашите податоци е брзо и ефикасно за сите ваши постпродукциски потреби. Одлично за професионалци или хобисти кои сакаат да се подобрат. Водоотпорен, температурен доказ, шок доказ, рендгенски доказ. Компатибилен Со Канонски Дигитални Или Огледални Камери Како ШТО се ЕОС М50 МАРК ВТОРИ, Еос Ра, Канон Р6, Канон Р5, Еос М6 Марк ВТОРИ, ЕОС 90Д, ЕОС Р и ЕОС РП. Пакетот вклучува (1) 128 GB Sd Екстремни Про sandisk мемориска картичка и (1) Сѐ Освен Stromboli 3.0 Sd И Микро (TF) Читач На Картички.