10 Парчиња Комплет За Подмачкување На Тастатурата Доаѓаат со 0,35 МЛ GPL 205G0 и 2 во 1 Отворач За Прекинувачи За Цреша Mx Gateron Прекинувачи Содржи Прекинувач За Извлекување Н
  • Неодамнешно

10 Парчиња Комплет За Подмачкување На Тастатурата Доаѓаат со 0,35 МЛ GPL 205G0 и 2 во 1 Отворач За Прекинувачи

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●10 ПАРЧИЊА потребни алатки за прилагодување на механичката тастатура ● комплетот за подмачкување на тастатурата содржи 1 x 0,35 MZ GPL205 G0, 1 x метален отварач на прекинувачи, 1 x извлекувач на капачиња, 1 x извлекувач на прекинувачи, 1 x држач за стебло, 3 x четка за подмачкување, 1 x четка за чистење тастатура, 1 x Пинцети Таа има практично се што ви треба за подмачкување на механичка тастатура. GPL 205g0-комплетот за подмачкување на прекинувачот вклучува резервоар 0,35 OZ GPL 205 G0. Во повеќето случаи, 0,35 мл ОД GPL 205 G0 е доволен за подмачкување на 230 прекинувачи, пружини и други делови, што може ефикасно да ја подобри флексибилноста на прекинувачите и да го подобри вашето чувство за пишување. ●Алуминиумски Отварач На Прекинувачи ● Ова е отворач за прекинувачи 2-во-1, прекинувачите можат безбедно и брзо да се отвораат и се користат за Цреша МХ, Каил, Гатерон, ТТЦ, Теалиос, Зелиос и Свети Панди, но не и За Аутему. ●Прилагоден Комплет За Ентузијасти за Тастатура ● стегач за алатка со 4 вилушки што го стега стеблото и зема кој било мал дел (како пружина или ИЦ), четка за чистење тастатура за лесно чистење на тастатурата и пенкала за масло за подмачкување со различни големини за лесно подмачкување на различните делови. ●Комплет за подмачкување со издржлив прекинувач за клучеви ● покрај маснотиите и четката од тастатурата од 0,35 МЛ, донесовме и продолжени рачки извлекувач на капачиња, извлекувач на прекинувачи, држач за стебло, пинцети и Отворач за Прекинувачи во пакувањето. Сите тие се направени од метал, многу силни и лесни за употреба. Време е да се откажеме од пластичните алатки.