Арктикс женски луга пуловер качулка
  • Неодамнешно

Арктикс женски луга пуловер качулка

DEN 1151.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% синтетички Повлечете го затворањето. Супериорна топлина и удобност. Дизајнирано и инженерство да понуди поголема флексибилност, точна големина и удобно вклопување. Ригорозно тестирано во екстремно зимско време. Докажано дека заштитува од најтешките елементи. Класично вклопување; Машина за перење. Arctix прави прифатлива висококвалитетна водоотпорна надворешна облека за секаков вид зимска активност. Облеката на Арктикс е строго тестирана во екстремно зимско време и е докажано дека штити од најтешките елементи. Секоја облека е дизајнирана и дизајнирана да понуди поголема флексибилност, точна големина и удобно вклопување. Тоа е меѓународно доверлив бренд што уживаат во зимските ентузијасти ширум светот. Арктикс ве одржува потопло, посува и посреќна подолго.