Стерлинг Сребрен Крст Ѓердан Со Дијамантски Акцент
  • Неодамнешно

Стерлинг Сребрен Крст Ѓердан Со Дијамантски Акцент

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Крстот шарм ѓердани се дизајнирани со користење 925 стерлинг сребро со родиум позлата и функција убава крст приврзок со дијамантски акцент на сребро со родиум позлата синџир со јастог затворач. Ова го прави безвременски спомен парче таа ќе богатство засекогаш. ГОЛЕМИНА-Ѓердани се достапни во две должини, 14 инчи за деца и 16-18" прилагодливи. Шарм мери 10х15мм. БЕЗБЕДНОСТ - сериозно ја сфаќаме безбедноста и го создадовме овој накит имајќи ја предвид безбедноста. Овој накит е безбедносна возраст оценета 3 години и повеќе. ПОДАРОК ЗА СПОМЕН-Безвременски накит за девојки прва причест или потврда. Овие прават специјални подароци за девојчиња, пријатели, ќерка, кума или за таа посебна внука. КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ-Секоја НАРАКВИЦА е претставена во специјална безвременска кутија за подароци со упатства за нега и е подготвена за давање. Од нашата Безвременска Колекција, ѓердан со приврзок од сребрен крст со дијамантски акцент и плови на висококвалитетен синџир. Овој ѓердан е обложен со родиум за да спречи оцрнување за вечен квалитет. Доаѓа во прекрасна кутија за подароци и прави безвременски подарок што ќе го паметат засекогаш. Совршен Подарок за Прва Причест!.