Мамакул Папагали Птици Шема Дуфел Рамо Торба За Носење Платно Патна Торба За Спортски Танц Во Теретана Викенд Патување
  • Неодамнешно

Мамакул Папагали Птици Шема Дуфел Рамо Торба За Носење Платно Патна Торба За Спортски Танц Во Теретана

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 17,7 х 9 х 9 инчи, Одлично За шкафчиња за теретана не заземаат премногу простор Главната преграда со патент, патентите се мазни и издржливи. Одлична торба за теретана,вежбање,спорт,јога, патување преку ноќ и активности на отворено. Оваа лесна торба за буре/спорт е совршена за мажи,жени,деца,момчиња и девојчиња. Доаѓа со прилагодлив, отстранлив ремен за рамо што е погоден за разноврсно носење;ременот за рамо со подлога за рамо со воздушна мрежа,рачките за носење на мрежата е задебелена кожа од влакна за целосна удобност. СОВРШЕНА СЕКОЈДНЕВНА ТОРБА : Голема Главна Преграда со затворање На Патент за дополнителна безбедност. Одличен организатор за гломазни, па дури и предмети, како облека, чевли, шишиња со вода, крпи, спортска опрема.Personal предмети како клучеви од автомобил, паричник и многу повеќе.ОПЦИИ ЗА НОСЕЊЕ : Отстранлив и прилагодлив ремен за рамо за лесно носење. Носете Спортска торба со дуфел со десната странична рачка. Се користи како чанта со врвни долги двојни рачки.МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : Користете Како Спортска Торба, Патна Торба, Торба за Кампување и многу повеќе. Одлично за теретана, спорт, патување, слободно време, кампување, лов, па дури и ранци; совршено за студенти од сите возрасти мажи, жени, тинејџери, девојчиња и момчиња.ВРВЕН КВАЛИТЕТ : торба со Дуфел со тематика со Блиц изработена со квалитетен материјал за долготраен издржлив, цврст дизајн.