Моноприс Кабел Вратоврска 8 инчи 40 ФУНТИ, 100 парчиња/Пакет-Зелена
  • Неодамнешно

Моноприс Кабел Вратоврска 8 инчи 40 ФУНТИ, 100 парчиња/Пакет-Зелена

DEN 76.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Организирајте го тој заплеткан хаос зад бирото на вашиот компјутер или решетката за домашно кино со овие едноставни најлонски патентни жици Само патент и парченце. Лесно и економично. Организирајте го тој заплеткан хаос зад бирото на вашиот компјутер или решетката за домашно кино со овие едноставни најлонски патентни жици. Само патент и парченце. Лесно и економично. Продадени во 100 парчиња рефус пакувања. Секоја кабелска вратоврска може да собере до 40 килограми.