Дебеличка Лабораторија | Инстант Уред За Полнење И Волумен На Усните Вклучува Батерии
  • Неодамнешно

Дебеличка Лабораторија | Инстант Уред За Полнење И Волумен На Усните Вклучува Батерии

DEN 799.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Механизам за вакуумско вшмукување : уредот за полнење усни користи технологија за вакуумско вшмукување која нежно, но ефикасно ги влече усните во уредот, стимулирајќи ја циркулацијата на крвта и предизвикувајќи привремено отекување на усните Зголемен проток на крв : како што се зголемува вакуумскиот притисок, протокот на крв во усните е значително зголемен, што доведува до проширување на крвните садови и испорака на основни хранливи материи кои промовираат поцелосен, подебел изглед. Прилагодлив интензитет : уредот им овозможува на корисниците да го контролираат нивото на вакуумски притисок, обезбедувајќи оптимален ефект на полнење прилагоден на индивидуалните преференции, истовремено минимизирајќи ја секоја непријатност или потенцијални несакани ефекти. Иновативно, неинвазивно решение за постигнување поцелосни, полни усни за само неколку минути! Користејќи врвна технологија за лесен вакуум, овој пробив уред безбедно и нежно ги подобрува вашите усни, давајќи ви ја таа неодолива газа што отсекогаш сте ја посакувале.