Мали Луѓе Колектор Аватар: Последната Airbender Специјално Издание Во Собата Во Екранот Подарок Кутија за Возрасни &Засилувач; Фанови, 4 Фигури
  • Неодамнешно

Мали Луѓе Колектор Аватар: Последната Airbender Специјално Издание Во Собата Во Екранот Подарок Кутија

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специјално издание мали Луѓе колекторска фигура поставена со ликови од критички признатата анимирана серија, Аватар : Последниот Воздушен Бендер Вклучува Аватар Аанг, Катара Вотербендер, Тоф Земјата Бендер и Сока. Секоја фигура е висока над 2,5 инчи (6,9 см) и е стилизирана во иконската облека на ликот. Сетот со слики доаѓа во многу детален пакет со графика од шоуто и Апа со мек допир. ​Одличен подарок за навивачите на возраст од 1-112 години.