Винкрафт нфл Opзона Кардинали Шише Отварач5х11 Дрво Знак Шише Отварач, Тим Бои, 5x11
  • Неодамнешно

Винкрафт нфл Opзона Кардинали Шише Отварач5х11 Дрво Знак Шише Отварач, Тим Бои, 5x11

DEN 1348.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено во НАС Направено Во САД Од Винкрафт. Знакот за дрво за отворање шишиња е класична ретро вентилаторска пештера од суштинско значење. Знакот од 3/8 инчи има цврст отварач за фрлање безбедно прикачен, а две дупки за монтирање се дупчат за лесно закачување. Знакот За Дрво за отворање Шишиња е класична ретро вентилаторска пештера од суштинско значење. Знакот од 3/8 инчи има цврст отварач за фрлање безбедно прикачен, а две дупки за монтирање се дупчат за лесно закачување. Ви препорачуваме да го навртувате знакот на делот од обетката на вашиот ѕид. Направено Во САД Од Винкрафт.