Градски нишки бебе девојче мека памучна пелена со пелена на пелени Блумери направија САД
  • Неодамнешно

Градски нишки бебе девојче мека памучна пелена со пелена на пелени Блумери направија САД

DEN 367.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% природен памук што дише и се чувствува одлично на чувствителни млади кожи. Направено во САД! Квалитет на кој можете да верувате и гордо да ги одржувате работните места локални. Супер симпатична и шарена обвивка за пелена за девојчиња! Направено од 100% памук се вртеше во супер меко и малку затегнато бебето ребро. Еластиката е зашиена во ткаенината, така што е мека околу нозете на бебињата. Направено во САД!. Овие капаци на Bloomers Dipaer се меки, памучни, удобни, совршени за под фустани или да покриваат пелена за фотосесија. Материјали со највисок квалитет и шиење со најголем квалитет. Мека - направена од бои и материјали совршени за чувствителни кожи. Направено во САД! Гордо одржувајќи ги работните места локално. 100% природен памук што дише и се чувствува одлично на чувствителни млади кожи. Направено во САД! Квалитет на кој можете да верувате и гордо да ги одржувате работните места локални. Супер симпатична и шарена обвивка за пелена за девојчиња! Направено од 100% памук се вртеше во супер меко и малку затегнато бебето ребро. Еластиката е зашиена во ткаенината, така што е мека околу нозете на бебињата. Направено во САД!. Овие капаци на Bloomers Dipaer се меки, памучни, удобни, совршени за под фустани или да покриваат пелена за фотосесија. Материјали со највисок квалитет и шиење со најголем квалитет. Мека - направена од бои и материјали совршени за чувствителни кожи. Направено во САД! Гордо одржувајќи ги работните места локално.