Gloveleya Бебе Девојка Подароци Кукли Мека Кадифен Играчка Балет Девојка Кукла Светло Розова 13…
  • Неодамнешно

Gloveleya Бебе Девојка Подароци Кукли Мека Кадифен Играчка Балет Девојка Кукла Светло Розова 13…

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Меморијален Подарок-Барате Подароци за Деца? Ве молиме проверете со Оваа Кадифена Кукла Балерина, таа е мека направена со сертифицирана ткаенина, приложената кутија за подароци ќе и приреди големо изненадување, уште повеќе, може да се користи и како украсно парче во детска расадник Сладок подарок за детски роденден, божиќ и други спомен-денови. Супер Мека и Лесна За Перење - оваа плишана кукла за балет доаѓа во прекрасна боја, исполнета со висококвалитетни полиестерски влакна и памук, што гарантира дополнителна издржливост. Уште повеќе, куклата може да се пере во машина во мек режим на машина за перење. Висок Квалитет-Изработен Од еколошка ткаенина и пп памучен филер. Кој ги исполнува И усвои Стандардите НА КПССА и ККПСА. Во меѓувреме, тој е токсичен бесплатен и безбеден за вашите деца. Совршен За Играње Цел Ден-тежината на куклата балерина е само околу 6 мл, што е совршено за вашата девојка да ја држи цел ден на раката и да ја прегрне за да спие. Големината на балетската кукла за бебиња е 13 Инчи, најдобра големина е да ја фатите со една рака. Гушкање Изглед-големината на куклата балет девојка е 13 инчи, костимот на балерина девојки е толку симпатична на неа, а сребрената круна е секој сон на децата.