Чистење Капи за Жени &засилувач; Мажи-Хирург Капи - Хируршки Чистење Капи Со Копчиња, Хируршки Пилинг Шапка - Хирург Шапка-Медицински Капи
  • Неодамнешно

Чистење Капи за Жени &засилувач; Мажи-Хирург Капи - Хируршки Чистење Капи Со Копчиња, Хируршки Пилинг Шапка - Хирург Шапка-Медицински

DEN 143.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Затворање на копчето. Пилинзи за да ве насмеат : Дизајнирани Од медицински професионалци, нашите капачиња за чистење се изградени за да дадат удобност во последната минута од долгата смена. Направени со нашата комерцијална лесна, дише, фитил од влага и мека поликс ткаенина, нашите капачиња се толку удобни што нема да сакате да ги соблечете. Лесен и дише : сите сакаме да изгледаме кул како краставица кога работиме. Затоа нашите пилинзи се направени со помош на лесна и дише полиестерска ткаенина, одржувајќи ве свежи и удобни. На крајот на краиштата, не можеме сите да изгледаме толку добро како Дерек Шеперд во капа за чистење, но можеме да изгледаме толку кул. Мека, лагер за отстранување на влага : Нашите капачиња за чистење (Или за Сите наши пријатели од Латино "горос квиргикос") имаат мека фротирска постава околу внатрешниот раб што ја отстранува влагата, одржувајќи ве свежи и суви. Странични копчиња за удобност на маската за уши : Кажете збогум на болката во увото од маските за лице! Нашите хируршки капачиња имаат странични копчиња за прицврстување на маски за лице, отстранувајќи го притисокот од ушите. Значи, тоа е една работа помалку за која треба да се грижите кога работите долги смени. Прилагодливата Големина Најмногу Одговара : нашите капачиња за чистење, капачињата за нега одговараат на сите големини на главата и се одлични за мажи и жени. Едноставно прилагодете ги врските одзади за цврсто вклопување. Шарени Пилинзи : ние не продаваме само светло сини капачиња за чистење-изберете од низа фанки дизајни и бои. Нашата мисија : да донесеме насмевки на линијата на фронтот.