Белви Шпански Јаглероден Челик Паела Пан, Диа. 23 1/2 х Ч 2 1/4, 20 порции
  • Неодамнешно

Белви Шпански Јаглероден Челик Паела Пан, Диа. 23 1/2 х Ч 2 1/4, 20 порции

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тава за паела во класичен стил изработена од јаглероден челик Рерна-безбеден и индукција компатибилен. Зачинете пред употреба; не е безбеден за миење садови. Исушете веднаш по рачно миење за да избегнете ' рѓосување. Дијаметар со рачки е 29 во. Произведено Во Шпанија. Професионален Квалитет.