Брандтек 705891 Трансферпет С Едноканален Фиксен Волумен, 10 €l
  • Неодамнешно

Брандтек 705891 Трансферпет С Едноканален Фиксен Волумен, 10 €l

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Точка Пакет Димензија : 5. Точка Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Германија. Совети и држачи за штит. Сетовите За Стартер со еден Канал трансферпет Се испорачуваат со три пипети со сертификати за изведба, прирачник за работа, три држачи за полици, три исполнети Врвни Кутии со совети со соодветна големина и три години за секоја пипета.