12 Парчиња Филм Саќе Централен Филм Ноќна Забава Декорација Микрофон Билет Ѕвезда Видео Хартија Централен Знак Филм Ноќни Материјали ЗА Роденденска ЗАБАВА 3д Декор
  • Неодамнешно

12 Парчиња Филм Саќе Централен Филм Ноќна Забава Декорација Микрофон Билет Ѕвезда Видео Хартија Централен Знак Филм

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Што е вклучено : ќе добиете 8 парчиња декори за маса од саќе и 4 парчиња декори за маса во стоечки стил, вкупно 12 парчиња, за да можете да го изберете стилот што ви се допаѓа за убава декорација на масата; обилното количество и различните стилови можат да ги задоволат вашите различни барања, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели Убави и шик за употреба : овие украси за ноќни забави се дизајнирани со ѕвезди, микрофони, пуканки, билети, видеа и многу повеќе, полни со филмски чувства, кои можат да додадат шарм на овие места каде што сте ги ставиле за добар визуелен ефект. Сигурни и не се лесни за бледнеење : овие знаци на централно парче хартија со ѕвезди се изработени од квалитетен хартиен материјал, сигурен, стабилен, брз во боја за долготрајна употреба, кои не се лесни за кршење или бледнеење при практична употреба; Тие ќе ви понудат удобно искуство со користење. Применливо за многу места : овие филмски ноќни материјали се погодни за различни прилики, како роденденска забава, туш за бебиња, забава со филмска тема, собирање пријатели, церемонија и други, оставајќи длабок впечаток кај вашите гости и членови на семејството. Лесен и едноставен за ракување : овие централни делови од саќе за роденденски забави се многу едноставни и удобни за употреба, само треба да ги поставите во вашата омилена област за прикажување, заштедувајќи време и енергија; а исто така можете ДА ГИ НАПРАВИТЕ сами за да ја покажете вашата личност кога сакате да ги декорирате вашите маси.