Камион За Играчки Хес 2022 Камион Со Рамно Лежиште И Жешки Прачки
  • Неодамнешно

Камион За Играчки Хес 2022 Камион Со Рамно Лежиште И Жешки Прачки

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тестирани-инсталирани Нови батерии Грбот на Камионот хес и неговиот подобар - и побрз - од кога било! Камионот со Рамно Лежиште во 2022 година со Жешки Прачки е тркачки тим преполн со акција, 3-во-1 ретро-дизајн, со 42 вкупни светла и 4 реални звуци! Издолжениот Камион со Рамно Лежиште со две оски е транспортен носач во гроздобер стил, инспириран од оригиналниот "Прв Камион Хес" управуван од основачот На Компанијата Леон хес во 1933 година. Парот Класично-Купе Жешки Прачки, една црвена и една зелена, се изградени за брзина и влечење, секој спортува моќен мотор за повлекување што ги врти нагоре и ги придвижува надолу по лентата за влечење или во рамна или во положба на тркалата!.