Некоси жени со долг ракав против џокери со дуксери со лесни врвови на пулвер
  • Неодамнешно

Некоси жени со долг ракав против џокери со дуксери со лесни врвови на пулвер

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Различни начини за носење, без разлика дали е ставено рамно или затегнато во панталони, толку е модерно. Слитот на полите има искривување, што може подобро да ги модифицира задникот и да ве направи повеќе секси и шармантни. Должината е доволно долго за да го покрие задникот. Лесно е да се совпадне, совршен натпревар со фармерки, шорцеви, обични панталони, јога панталони, итн. Преголема маичка за жени со есенски кошули со вратот. 65% памук, 35% полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Карактеристики : Секси длабок v врат -качулка, блуза со маички со долги ракави, стил на пулвер со качулка, дизајн на рамо, неправилен заоблен полите, лабава стил на вклопување, цврста боја, спортска брза суво џемпер. Материјал : Оваа женска трендовски худи со долг ракав е изработен од тенка ткаенина (65% памук + 35% полиестер), така што одговара за сите сезони, може да се носи во пролет, лето, есен или зима. Лесната и добра еластичност го прават удобно да се носи. Натпревар и прилики : Овој едноставен, но моден врв е совршено спарен со хеланки или шорцеви за шик изглед, стилот на PLLover е лесно да се облекува или долу. Многу погодно за светло вежбање во пролет, или да носите облека во летната ноќ, е совршена секси преголема качулка за жени. Погодно за какви било прилики - училиште, активна, обична, салата, датира, плажа, тренингот, канцеларија итн. (Ако користите миење на рацете, облеката ќе биде потрајна). Погледнете ја нашата табела со големина на опис на слика или производ пред да купите. Обрнете внимание на вашите мерења и ќе купите облека што добро ви одговара. Ако имате какви било прашања, pls се чувствуваат слободни да не контактираат. Willе се потрудиме да ви дадеме задоволно искуство за купување. 65% памук, 35% полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Карактеристики : Секси длабок v врат -качулка, блуза со маички со долги ракави, стил на пулвер со качулка, дизајн на рамо, неправилен заоблен полите, лабава стил на вклопување, цврста боја, спортска брза суво џемпер. Материјал : Оваа женска трендовски худи со долг ракав е изработен од тенка ткаенина (65% памук + 35% полиестер), така што одговара за сите сезони, може да се носи во пролет, лето, есен или зима. Лесната и добра еластичност го прават удобно да се носи. Натпревар и прилики : Овој едноставен, но моден врв е совршено спарен со хеланки или шорцеви за шик изглед, стилот на PLLover е лесно да се облекува или долу. Многу погодно за светло вежбање во пролет, или да носите облека во летната ноќ, е совршена секси преголема качулка за жени. Погодно за какви било прилики - училиште, активна, обична, салата, датира, плажа, тренингот, канцеларија итн. (Ако користите миење на рацете, облеката ќе биде потрајна). Погледнете ја нашата табела со големина на опис на слика или производ пред да купите. Обрнете внимание на вашите мерења и ќе купите облека што добро ви одговара. Ако имате какви било прашања, pls се чувствуваат слободни да не контактираат. Willе се потрудиме да ви дадеме задоволно искуство за купување. Стил : Хуп/пуловер/V врат/прилагодлив влечење/каузален/долг ракав/карати за влечење.