На Мојата Душа Сестра, Прекрасен Крст Ѓердан, 925 Сребро, Ѓердан Подароци За Најдобар Пријател, Ѓердани За Бести, Подароци За Снаа, Подароци За Небиолошка сестра, Пода
  • Неодамнешно

На Мојата Душа Сестра, Прекрасен Крст Ѓердан, 925 Сребро, Ѓердан Подароци За Најдобар Пријател, Ѓердани

DEN 639.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекрасен Подарок за сестра со душа : прекрасниот вкрстен ѓердан за таа посебна Мајка е изработен од сребро со злато и позлата; овој женски сребрен ѓердан е направен од висококвалитетна кубна цирконија и 14к позлатени детали и се одликува со танцувачки кристален центар Сестрите со душа ќе го сакаат овој подарок. Овој кристален ѓердан доаѓа со картичка за пораки на која пишува " вистинските пријатели тешко се наоѓаат, но невозможно е да се заборават. Ти благодарам што си мојата карпа. Отсекогаш сте биле тука за мене, без разлика дали тоа е раните часови на денот или доцните часови на ноќта. Ти си мојот најдобар пријател, моето избрано семејство, сестра ми на душата. Спецификации : Покажете и колку значи со овој сребрен ѓердан за специјални пријатели; ѓерданот за приврзок за срце е 15,75" (40см) со продолжување од 2" (5,08 см); а големината на приврзокот е 0,847 "(21,5 мм) за 0,99" (25,15 мм). Пакетот Вклучува : ѓердан од нашиот женски сребрен синџир и доаѓа со мат црна кутија за подароци, сертификат за картичка за автентичност и картичка за пораки; кутијата за подароци е со димензии 3,5" х 3,5" х 1" (8,89 х 8,89 х 2,54 см). Идеален Подарок : женски сребрен ѓердан за срце и компактна кутија за подароци со порака за затоплување на срцето, овој подарок за најдоброто го има сето тоа; идеален за родендени, Божиќ или кој било друг ден сакате да му покажете на саканата личност колку се грижите. Покажете му на тој посебен пријател, снаа или БФФ колку се грижите со овој прекрасен ѓердан. Овој симболичен ѓердан е направен со срдечна порака за да знае колку е сакана. Оваа порака се испраќа директно од срце. Срдечните карактеристики на ѓердан .925 сребрени метали и сигурно ќе насмее посебен пријател. Ова ќе пристигне во нашата прекрасна сопствена амбалажа со картичка за пораки! Ова е совршен подарок За Божиќ, Родендени или само за насмевка на нејзиното лице.Убав ѓердан што може да се носи секој ден. Рачно изработена изработка секој БФФ сигурно ќе го цени.