Тојвијан 3 парчиња Шише За Зачувување На Мајчиното Млеко Шишиња За Доенчиња Шишиња За Доење Терариум Стаклени Контејнери Високо Боросиликатно Стакло Шише За Склад
  • Неодамнешно

Тојвијан 3 парчиња Шише За Зачувување На Мајчиното Млеко Шишиња За Доенчиња Шишиња За Доење Терариум Стаклени

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шишиња За Бебиња : Можат да пумпаат, складираат и хранат од истото шише за да го намалат трансферот на мајчиното млеко и да го зачуваат скапоценото мајчино млеко Шишиња со мајчино млеко : со пренослив дизајн, шишето е погодно за замрзнување, дома, патување, летови и кампување. Шишиња за новороденчиња : транспарентното тело на шишето е на прв поглед, ви овозможува лесно и јасно да ја видите количината на млеко. Шишиња за доење : шишето е доволно широко за складирање на мајчиното млеко и исто така погодно за повеќето пумпи за гради. Контејнери За Стакло Од Терариум : Компатибилни со повеќето пумпи за гради, за да можете да пумпате, чувате и храните со еден сад.