ySky Пренослив Надворешен Хард Диск за Iphone iPad Macbook Компјутер, 1TB ФОТО Стик USB Уред За Складирање За Проширување На меморијата на iOS &засилувач; USB C Андроид Телефони&заси?
  • Неодамнешно

ySky Пренослив Надворешен Хард Диск за Iphone iPad Macbook Компјутер, 1TB ФОТО Стик USB Уред За Складирање

DEN 1662.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

③ Официјално Сертифициран За Мфи-Сертифициран Чип И Оригинален конектор за молња гарантираат побезбеден и стабилен пренос на податоци за вашиот i Phone /i Pad/Macbook сите серии( i Phone14/ 13/12/11, 13/12/11 Pro, 14/13/12/11 Pro Max, 13/12 Mini, SE, XR, XS, XS Max, X, 8 /7/6 S/6 плус, 8/7/6с/6, 6/5с, ipad 5/6/7/8/9, мини 2/3/4/5/6 ipad air-Серија, ipad pro-серија) ●Вградена батерија Без разлика дали ја користите на вашиот iphone или компјутер надвор, само треба едноставно да пребарувате и да ги изберете датотеките што сакате да ги направите резервна копија и да ги копирате на хард дискот, тогаш датотеките што сте ги избрале се успешно резервни копии и зачувани. ●Резервни Фотографии СО Еден Допир ②УСБ-Ц конектор е за ipad Pro/Macbook /USB C android уреди со функција OTG; ● USB 3.0 конектор е за лаптоп/компјутери/Mac.дозволете вашето семејство лесно да пренесува датотеки меѓу iphone ,i Pad, USB-C уреди што треба со otg функција и windows компјутери. ●1 Тб Голем Простор за Складирање на i Phone-Различен Од Вообичаениот стап за фотографии за iphone, 1 TB=1024 G, што можете да заштедите многу месечна претплата од icloud складирање ако сте снимач на слики или видео.