Диско Топка Светлина Партија Светла диџеј Диско Светла, предводена Мини Бои Сцена Светла Звук Активира Автоматски, Строб Светлина Ноќта На Вештерките Божиќ Декора
  • Неодамнешно

Диско Топка Светлина Партија Светла диџеј Диско Светла, предводена Мини Бои Сцена Светла Звук Активира

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Оваа диско топка е мала и лесна, погодна за забава насекаде. Тоа создава добра атмосфера за вашите забави И Божиќ и роденден. Обично се користи само за приватни мали забави, може да поправи соба 8м х 8м. Ако вашата соба е поголема, тогаш ве молиме купете 2 Пакувања или повеќе. Напојуван ОД USB кабел, dc5v 1a безбедносен влез. Треба сами да ја подготвите Банката За Напојување или адаптерот, адаптерот мора да биде СО ИЗЛЕЗ DC5 V. За : Семејни забави/божиќна декорација/роденденски забави/забави за СКАРА/декорација на Паб/декорација На Соба/патувачки забави Во Автомобил/украси/Прослави Во Градината. Во хотелска соба. На плажа во патување. Мал подарок за роденденот на тинејџерите. Декорација На Божиќ и фестивали. Секое место додава атмосфера за забава.