Хадсон Бебе Унисекс-Бебе Фланелен Кадифен Спиење И Игра И Безбедност Играчка
  • Неодамнешно

Хадсон Бебе Унисекс-Бебе Фланелен Кадифен Спиење И Игра И Безбедност Играчка

DEN 189.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Затворање на патент. Машинско Перење. Сетот вклучува спиење и игра и безбедносно ќебе. Направено со 100% кадифен полиестер. Мека и нежна за кожата на бебињата. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.