ПОГЛЕДНЕТЕ Ја Мојата Прва Година Акрилна Слика За Бебиња Рамка За Спомен, Месечна Пресвртница, 12-месечни Фотографии, Родово Неутрален Декор За Расадник, Прв Роденд?
  • Неодамнешно

ПОГЛЕДНЕТЕ Ја Мојата Прва Година Акрилна Слика За Бебиња Рамка За Спомен, Месечна Пресвртница, 12-месечни

DEN 703.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен Спомен За Бебиња-Бебињата растат толку брзо, и никогаш не е доцна да започнат сега! Зачувајте ги месечните фотографии на вашите бебиња во Текот на нивната Прва година со оваа симпатична И симпатична Рамка За Слики За Бебиња ОД ИЗГЛЕДИ Ова е одличен начин да ги зачувате и негувате тие посебни моменти додека вашето бебе расте и се развива. Прекрасен Родово Неутрален Декор За Расадник-Додадете допир на стил и личност во вашата расадничка соба со оваа прекрасна и родово неутрална декорација. Тоа е совршен персонализиран додаток кој ќе го надополни секој постоечки декор. Уникатна Идеја За Подарок За Туш За Бебиња-Изненадете ги новите мајки, очекувајќи родители, нови бебиња, нови баби и дедовци или секој што слави прв роденден или Денот на Мајките со овој уникатен и внимателен подарок. Рамката За Бебиња Од МОЈАТА Прва година ОД ИЗГЛЕДИ е подарок што ќе се цени во годините што доаѓаат. Одличен Додаток во Регистарот За Бебиња - оваа симпатична рамка за спомен е совршен додаток на секој регистар за бебиња и е погодна и за девојчиња и за момчиња. Негувајте ги пресвртниците за раст на вашите бебиња уште од првиот ден со овој посебен и сентиментален подарок. Специјална, Едноставна и Единствена - Оваа Акрилна Рамка за Спомен Е одлична опција за оние кои претпочитаат чист и едноставен изглед. Се издвојува од традиционалните рамки за слики со душеци, но сепак одржува безвременски и елегантен изглед. Големи Фото Слотови За Скапоцени Моменти-Нема повеќе Мали Слики! Оваа рамка е дизајнирана да држи пејзажна фотографија со целосна големина 4х6" за една година и 12 портретни фотографии со големина на паричник 2х3" за новороденче до 11 месеци, што ќе ви овозможи да ги покажете најдобрите моменти на вашите бебиња без да ги исечете фотографиите. Создадете И Прикажете Ја Вашата Најслатка Меморија за Една Минута - Составувањето на оваа рамка за акрилна магнетна слика е лесно и може да се направи за една минута. Едноставно отворете го со палците, вметнете ги фотографиите, затворете го и прикажете го со вклучените штандови.