Аем Систем За Внесување Ладен Воздух, јаглен
  • Неодамнешно

Аем Систем За Внесување Ладен Воздух, јаглен

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

проценето зголемување на коњските сили од 11 кс при 5800 вртежи во минута го преместува филтерот за воздух надвор од моторниот простор. гарантирано за животот на вашиот автомобил или камион. доаѓа со доживотен синтетички филтер за воздух со голема филтрација. Тип на вклопување : Специфично За Возилото. АЕМ Синтетички Филтер за Воздух Почиста #1-1000 : . Нашиот Синтетички Чистач За Филтри За Воздух ја олабавува и раствора нечистотијата и нечистотијата на синтетичките филтри за да можат да се исплакнат чисти со вода. Овој чистач е совршен за нашите филтри за воздух За Сув Проток и други синтетички филтри за воздух. Почист дел број 1-1000 е шише со спреј од 32 унци. Аем Замена И Универзални Филтри : . - Нашите филтри за замена на воздухот за сув Проток може да се користат до 50.000 милји пред да биде потребно чистење во зависност од условите за возење. - Од друга страна, поголемите филтри за воздух За Сув Проток за нашите системи за довод на воздух може да се користат до 100.000 милји пред да биде потребно чистење во зависност од условите за возење. АЕМ Филтер Обвива : . - Нашите пред-филтер обвивки се дизајнирани да го продолжат сервисниот интервал на Вашиот Аем Филтер кога се користат во многу правливи услови. Овие обвивки за филтри се конструирани од издржлив материјал на микро-екран кој е претходно обработен со комерцијален хидрофобен процес дизајниран да спречи прскање вода или кал, а исто така да ги запре честичките од нечистотија додека додава мало ограничување. Нашите обвивки за филтер за воздух АЕМ може да се исчистат со средство за чистење на синтетички филтри ЗА АЕМ. AEM Strut Барови : . - Нашата лента за потпора за изведба обезбедува дополнителна стабилност на возилото и е конструирана од челични цевки од 1-1/2 инчи, обезбедувајќи голема јачина и мала тежина што ви дава вистинска тркачка опција и попрофесионална алтернатива на многу шарки или послаби шипки на пазарот.