Бурингер ДОМАШНА Торба За Ручек За Жена Маж Изолирана Торба За Ручек Торба За Работа Пикник или Патување
  • Неодамнешно

Бурингер ДОМАШНА Торба За Ручек За Жена Маж Изолирана Торба За Ручек Торба За Работа Пикник или Патување

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајн на џеб во форма на дијамант : Преден џеб со патент,можете да ставите мобилен телефон,прибор,салфетки,клучеви,мали промени,картички и други мали работи Голем Капацитет : вкупните димензии на Торбата за ручек се 11,4 Л*6,5 В*8,3 Инчи;одлично за пакување големи количини храна, дури може да ја содржи и целата дневна храна што ви е потребна. Висококвалитетни Материјали : Изработени со издржливост ткаенина отпорна на нечистотија,обложена со задебелена ПЕНА ЕПЕ, Еколошка Алуминиумска фолија ја прави храната свежа и топла/ладна. Лесен за носење : Лесни и преносливи, удобни рачки и мазни двојни патенти, дизајнирани да бидат модна торба.Совршен за работен оброк, пикник оброк, шопинг или управување со исхраната. ГАРАНЦИЈА ЗА Домашна Торба За Ручек : Ако не сте 100% задоволни со нашата торба за ручек,ви нудиме поврат или замена од 90 дена. Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа.