Галаксија Од Харвиќ Маица Со Долги Ракави За Момчиња - 4 Пакет Цврста Основна Кошула Со Врат Без Ознака
  • Неодамнешно

Галаксија Од Харвиќ Маица Со Долги Ракави За Момчиња - 4 Пакет Цврста Основна Кошула Со Врат Без Ознака

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНА ГАЛАКСИЈА ОД ХАРВИЌ : Момчиња Основна Кошула Со Врат; да ве предизвика да ги прифатите животните заобиколувања. МАИЦА СО ДОЛГИ РАКАВИ ЗА МОМЧИЊА : оваа модерна маичка за момчиња е оваа сезона задолжителна за стилски млади момчиња; Секоја маица со долги ракави доаѓа во различни бои кои се погодни за голем број прилики и ќе го направат вашиот син да изгледа дополнително убав; овие основни маици Со долги ракави Со Врат Се неопходна гардероба. ВИСОК КВАЛИТЕТ : овие маици за момчиња се направени од супер мека ткаенина за да го одржат вашето мало момче удобно и топло додека спортувате, одите на училиште или се дружите на студен ден; Нашите Лесни маици за момчиња остануваат светли и свежи, се мијат после миење; Долготрајни низ сите негови авантури и излегувања. УДОБЕН ДИЗАЈН : нашата дишечка и лесна активна маица има крој На Вратот И ткаенина погодна за кожата за дополнителна удобност; Совршени маици за секојдневно секојдневно носење, враќање на училиште; кошулите со Долги ракави прават одлични долни кошули со основен слој. ОДЛИЧНА ВРЕДНОСТ : Набавете му на вашето мало момче одлична и класична маица со долги ракави; овие модерни долни кошули со долги ракави прават одличен подарок за малите и големите момчиња; Совршена идеја за подарок за синови, внуци, мали браќа, внуци, братучеди и пријатели.