Нарачана Капа ЗА Везење 3Д Стереоскопска Капа Со Рамен Раб За Мажи Жени Деца Момчиња И Девојчиња
  • Неодамнешно

Нарачана Капа ЗА Везење 3Д Стереоскопска Капа Со Рамен Раб За Мажи Жени Деца Момчиња И Девојчиња

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Затворање на бравата. Миење Раце Само. Шапката е изработена од полиестер, издржлива и дише. 3д везено лого, моделот е повеќе тродимензионален, светли бои. Една големина, прилагодлива тока, погодна за потребите на повеќето народи, лесна за употреба. Уникатно извезено лого, истакнувајќи ја уникатната личност, е најдобриот избор за себе, семејството, децата, колегите. Погоден е за спортови на отворено, возење велосипед, пешачење, риболов, патувања, забави и друга секојдневна употреба. Оваа капа е погодна за носење во текот на целата година, доколку имате какви било прашања, можете да не контактирате на почетокот, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.