Пепелници за цигари цвеќиња палми остава кристално стакло од пепел пушење на држач за пепел за дома хотелска канцеларија маса врвот
  • Неодамнешно

Пепелници за цигари цвеќиња палми остава кристално стакло од пепел пушење на држач за пепел за дома хотелска

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кристално стакло Материјал : Нашите стаклени пепелници се изработени од еколошки стакло без олово, кристално чисто, без меурчиња. Не може да се издвои, но моден држач за пепелници за домашна канцеларија за десктоп декорација на таблети. Големина на пепел : Дијаметар : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, во внатрешноста на пакетот : стаклена пепелник со подлога што не се лизга. Дизајн : Изрез дистрибуиран околу работ може да ја поправи цигарата и да избегне тркалање, погодно за место. Исто така, тоа е директен цилиндер може да биде многу добар за да се собере пепелта без летање. Преносен декоративен пепелник е дизајниран со фино полирање, мазните рабови не ги повредуваат рацете, внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. Стилски цигара од пепел, држач за пепел е погоден за дневна соба, спална соба, конференциска сала, канцеларија, украси за автомобили, кристално чиста, висока вредност, без разлика дали канцеларијата и домот се полни со стил. Материјал : Кристално стакло, силна и издржлива структура : стаклена пепелник + мат без лизгање + 3 дијаметар на слот за картички : 3.3 ”Карактеристики 1. Со уникатни обрасци, додавање убав акцент на вашите табели, ви нуди пријатно и пријатно искуство. Со 3 жлебови за поставување, дозволете ви да ги ставите цигарите како што ви требаат. Нема повеќе согорување на прсти за несреќи. Со дното што не е на нечистотија, направете го да не се лизне лесно, исто така, да не ги гребете работните компјутери. Убав подарок : Оваа прекрасна стаклена пепелник е погодна за внатрешна и надворешна употреба. Креативен и привлечен подарок за loversубителите на цигари. Содржина на пакет : 1 x пепелник.