Тока-Надолу 18-32 Портланд Живописни Хоризонтот Космички Рози Пластични Клип Јака, Широк Голем
  • Неодамнешно

Тока-Надолу 18-32 Портланд Живописни Хоризонтот Космички Рози Пластични Клип Јака, Широк Голем

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара на 18-32" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање.