WSZJJ Фустан Облека За Кучиња Термичка Облека За Кучиња Облека За Миленичиња Мала Симпатична Зимска Топла Мода Јорки Печатење
  • Неодамнешно

WSZJJ Фустан Облека За Кучиња Термичка Облека За Кучиња Облека За Миленичиња Мала Симпатична Зимска Топла

DEN 1393.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1Надворешниот слој е изработен од висококвалитетна млечна свилена ткаенина,која е пријателска за кожата и дише,а внатрешниот слој е краток кадифен,удобен и топол.Симпатична шема за печатење цртани филмови ја прави вашата сакана поенергична.Исклучителна изработка, перат, издржлив и лесен за одржување.Дизајнот на хуманизираниот ракав лесно се става и соблекува,а лесен за носење и полетување.Погоден за мали и средни кучиња и мачки за да ги направи попривлечни.