КЛИНИЧКИ ШИРОК Спектар ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 Крем За Лице За Сончање 1,7 мл
  • Неодамнешно

КЛИНИЧКИ ШИРОК Спектар ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 Крем За Лице За Сончање 1,7 мл

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Клиничкиот Широк Спектар ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 Крем за Лице за Сончање Е производ за заштита од сонце кој е дизајниран да помогне во спречување на изгореници од сонце и заштита на кожата од штетните УВ зраци Клинички Широк Спектар ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 Крем За Лице за Сончање е лесна, без масло и немрсна формула која обезбедува ЗАШТИТА ОД bro/УВБ со широк спектар со ЗАШТИТЕН ФАКТОР од 50. ОВОЈ ЗАШТИТЕН ФАКТОР за сончање 50 содржи мешавина од состојки кои ја сакаат кожата, како што се антиоксиданси, за да помогне во заштитата од агресори на животната средина и оштетување на слободните радикали. Производот доаѓа во цевка од 1,7 мл, која е лесна за носење и погодна за употреба во движење. За употреба, едноставно нанесете крема за сончање на лицето и вратот пред изложување на сонце. КЛИНИЧКИ Широк Спектар ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 Крем за Лице за Сончање е одличен избор за секој што бара крема за лице со ВИСОК ЗАШТИТЕН ФАКТОР, немрсна и лесна крема за сончање. КЛИНИЧКИ Широк Спектар ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 Крем За Лице За Сончање 1,7 мл.