Урбанфит Мала Топка За Вежбање-9-инчен Мини Пилатес Топка Со Фитнес Водич За Јога, Баре, Физикална Терапија, Истегнување &засилувач; Тренингот За Стабилност На Јадро
  • Неодамнешно

Урбанфит Мала Топка За Вежбање-9-инчен Мини Пилатес Топка Со Фитнес Водич За Јога, Баре, Физикална Терапија, Истегнување

DEN 189.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Анти - РАФАЛ-Никогаш не грижете се дали вашата топка за вежбање ќе пукне или ќе ја изгуби својата форма за време на ригорозни вежби Нашата мала јога топка е изработена со издржлив пвц материјал и поддржува тежина до 600 килограми. ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ-површината на секоја фитнес топка од 9 инчи е обложена во глазура што не се лизга за да се осигурате дека имате правилно и безбедно држење при вежбање, барање олеснување на болката во грбот или смирувачки болки за време на бременоста. РАЗНОВРСНА-Користете ја оваа мала јога топка за вежбање и пошироко! Истегнете се пред ХИИТ сесија, изградете ја јачината и флексибилноста на јадрото на подлогата или ставете ја зад себе додека седите на стол за лумбална поддршка. ПРАКТИЧНО - овие топчиња за вежбање за вежбање брзо се надувуваат/издувуваат за лесна употреба. Само пумпајте со воздух користејќи ја сламата обезбедена за надувување или отстранување на приклучокот за издувување по употреба. ОТКРИЈТЕ СЕ СЕБЕСИ-фитнес целите се добри само ако сте подготвени да ги следите. За среќа, нашите топки за вежбање се сигурен начин да ви помогнат да станете посреќни, поздрави!.