Кучиња палто кучиња јакни руно миленичиња ветровизолни џемпери за кучиња миленичиња облека топло руно залепено зимски кучиња палто кутре мало средно голема облек
  • Неодамнешно

Кучиња палто кучиња јакни руно миленичиња ветровизолни џемпери за кучиња миленичиња облека топло руно

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Дополнително топло (Поставување на руно+полиестер за топлина), чувајте супер топло во студената зима/снег, дополнителна мека полиестерска ткаенина, мека Лесно абење и исклучување : Со еластични манжетни и долг патент од предната страна, палтото е лесно да се лизне и исклучи без да се грижите за лепење на главата на вашето куче. Карактеристики : Трајни, мода, гроздобер, детално, лесна, докажана ветер. Опсег на раса на кучиња - се вклопува за сите мали, средни и големи кучиња како што се Теди, Чихуахуа, Бигл, Пудл, Булдог, Шнаузер, Лабрадор, Златен ретривер итн. Измерете го вашето куче прво, а потоа контактирајте не за препорачана големина. Задоволни сме да ви помогнеме да изберете соодветен палто за кучиња за вашиот крзнен пријател. Материјал : Дополнително топло (Поставување на руно+полиестер за топлина), чувајте супер топло во студената зима/снег, дополнителна мека полиестерска ткаенина, мека. Лесно абење и исклучување : Со еластични манжетни и долг патент од предната страна, палтото е лесно да се лизне и исклучи без да се грижите за лепење на главата на вашето куче. Карактеристики : Трајни, мода, гроздобер, детално, лесна, докажана ветер. Опсег на раса на кучиња - се вклопува за сите мали, средни и големи кучиња како што се Теди, Чихуахуа, Бигл, Пудл, Булдог, Шнаузер, Лабрадор, Златен ретривер итн. Измерете го вашето куче прво, а потоа контактирајте не за препорачана големина. Задоволни сме да ви помогнеме да изберете соодветен палто за кучиња за вашиот крзнен пријател.