Аурора - Палма Пријатели-5 Пети Птицечовка
  • Неодамнешно

Аурора - Палма Пријатели-5 Пети Птицечовка

DEN 159.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Долги 5 инчи од врвот до дното Висококвалитетните материјали создаваат мек, мек допир. Сладок, симпатичен израз на лицето. Соберат Сите Дланка Пријатели да имаат #palmpalsparty!. За да се обезбеди стабилност и квалитет, овој кадифен содржи пелети од грав погодни за сите возрасти.