Пижами За Девојки Комплети Трепет Ракави Возбудува Меки Пјс Големина 4-13 Години Облека За Спиење
  • Неодамнешно

Пижами За Девојки Комплети Трепет Ракави Возбудува Меки Пјс Големина 4-13 Години Облека За Спиење

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

92% Полиестер, 8% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Ткаенина : ткаенината е супер мека, дише и растеглива за да обезбеди најдобра грижа за девојчињата слатки соништа. Дизајн : Возбудува шорцеви, трепет ракав дизајн, ракавите плови со девојки секој потег, додавајќи разигран допир на девојки младешки виталност. Прилика : ноќница со Треперење ракави е погодна за сите сезони. Дизајнирајте различни модели задоволуваат различни потреби, секојдневно носење, забави со пижами и други прилики. Квалитет : Живописни бои и јасни обрасци, не е лесно да исчезнат. Детската облека на перфашион е лабораториски тестирана и сертифицирана, моделите на ткаенината се во согласност со стандардот за безбедност. Совршена услуга за продажба : Предложена нежна машина измиена.Ако имате какви било прашања по добивањето на облеката, ве молиме контактирајте ме и јас ќе ви го решам што е можно поскоро.