Црн дроб 3 Ролни Природна Лента Од Ткаенина Од Јута За Свадбени Настани Завиткување Забави И Декор На Домот, 11 Јарди Секоја Ролна, Широка 1 Инч
  • Неодамнешно

Црн дроб 3 Ролни Природна Лента Од Ткаенина Од Јута За Свадбени Настани Завиткување Забави И Декор На Домот, 11 Јарди

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дојдете со 3 ролни природна лента од ткаенина, секоја должина на ролна е 11 јарди, вкупно 33 јарди, 2,5 см/ 1 инч во ширина Материјал : природна лопатка, мека, посилна и издржлива, не е лесно да се искине. Убаво цврсто ткаење, отсечено и лентата нема да се рашири или раздели. Лесен за употреба : овој сет на ткаенини панделки доаѓа во ролни, во случај тие да бидат во хаос, и можете да ги исечете во било која должина и форми што ги сакате според вашите потреби, многу погодно. Апликација : ролната со лента е погодна за свадбени забави, дом, забава, декорација на шишиња, бележник, уметнички занаети, пакување подароци, цветни аранжмани и декорација за специјални прилики. Природни хесиски мерења : Секоја ролна лопатка е приближно. Ширина од 2,5 см/1 инч, должина од 10 метри/11 Јарди, вкупно 3 ролни, вкупна должина од 30 метри/ 33 јарди. Флексибилен за употреба : изработен од природна лопатка, квалитетен, мек и издржлив, не е лесен за кинење, долг работен век, убав и применлив. Рамномерно зашиени : Заборавете на груба, груба бура. Оваа беспрекорно валана редовна линија е уредна и симетрично зашиена. Резултат : тој е помек, помазен и полесен за ракување. Применливи прилики : ролната со лента е погодна за свадбени забави, домашни забави, украси за шишиња, бележници, занаети, пакување подароци, цветни аранжмани и специјални прилики. Лесна за употреба : оваа ткаенина лента доаѓа во ролна, само во случај тие да бидат збунети, можете да го исечете на било која должина и форма според вашите потреби, многу погодно. Спецификации : секоја должина на ролна : 10 метри/ 11 јарди секоја Ширина на ролна : 2,5 см/ 1 инч Боја : природна Количина на боја : 3 Ролни пакетот вклучува : 3 Ролни природна лопатка.