ОЛЕМЕК OLПСКИ Тобе Муслимански Тобе Момче Муслимански Долги Ракави Детска Облека Исламски Момчиња Тобе
  • Неодамнешно

ОЛЕМЕК OLПСКИ Тобе Муслимански Тобе Момче Муслимански Долги Ракави Детска Облека Исламски Момчиња Тобе

DEN 248.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90% Полиестер + 10% Памук Затворање на патент. Миење Раце Само. Ткаенина : Момчиња Муслиманска наметка Блискоисточна Eastпска наметка со долг ракав тркалезен врат кафтанска наметка етничка облека. Облеката што користи висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека на допир, дише, дури и во жешкото лето нема да се чувствува затнат, ткаенината за облека не иритирачка за кожата, нема да донесе непријатност за вашето момче, за да му обезбеди на вашето дете најудобно искуство со носење. Момчиња Муслиманска наметка Блискиот Исток Eastпска наметка, дизајн на наметка со долги ракави, може да ги покрие телата на децата, дизајн со цврста боја, едноставен и шик. Изберете одлична ткаенина, јаката и манжетните се извезени за вашето дете да изгледа помодерно. Наметката не е лесно да се збрчка, не се лепи за кожата, може да се носи долго време, е облека што мора да ја имате. Тинејџерски момчиња Муслиманска облека со лабави долги ракави дизајнирани да овозможат слобода на движење. Дизајн на кружен врат со затворање на патент напред, лесен за ставање и полетување. Еден џеб на градите и два странични џебови за лесно складирање на неговите мали предмети. Обичната наметка до глуждот прави да се чувствува помалку стегање. Одличен подарок за млади момчиња, синови и внуци. Ова е убава облека За рамазанските молитви и Курбан Бајрам. Информации за големината : наметка За Исламски момчиња, погодна за тинејџери на возраст од 4-14 години. Постојат шест големини за избор, достапни за момчиња во различни фази од животот. Со четири бои за избор, вклучувајќи црна, бела, беж и камила, секогаш можете да ја изберете вистинската облека за вашето момче овде. За специфични информации за големината, можете да се повикате на нашата табела со големини или да ни испратите е-пошта со барање информации за големината. Повод : Момчиња Од Блискиот Исток муслимански облеки за синови, момчиња, тинејџери, совршени за секојдневна облека или да присуствуваат на церемонија, фестивал, да учествуваат во спортот.