Магија Бебе Шише-Случај на 72
  • Неодамнешно

Магија Бебе Шише-Случај на 72

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тежина на испорака : фунти Случај на : 72 бои : транспарентни, бели, сини, портокалови, розови материјали : пластика, течност совршено за преправање игра, Ова Магично Шише За Бебиња се празни кога е навалено надолу и се полни кога е навалено нагоре. Доаѓа со портокалова или бела течност што личи на сок од портокал или млеко. Мери приближно 6" високи. Не се препорачува за деца под 3 години. Доаѓа спакувано во блистер пакет.