Iheipye Џерси Рамка Дисплеј Случај, Џерси Сенка Кутија Заклучување со 98% Ув Заштита Акрилик И Закачалка За Бејзбол Кошарка Фудбал Фудбал ХОКЕЈ 2XL Спортски Дрес Кошула И
  • Неодамнешно

Iheipye Џерси Рамка Дисплеј Случај, Џерси Сенка Кутија Заклучување со 98% Ув Заштита Акрилик И Закачалка

DEN 1151.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●ВРВЕН КВАЛИТЕТ со СИГУРНИ КАРАКТЕРИСТИКИ ● - Изработена Од дрво Со Мат Црна завршница Против избледување, Рамката ЗА Дрес НА ИХЕИПЈЕ е доволно издржлива за долготраен работен век Разбивање Доказ 92% транспарентност и 98% ув заштита акрилик стакло панел, кадифе како чувствува поставата заедно со две позлатени анти-кражба брави може добро да ги заштити вашите негувани спортски сувенири или колекционерски предмети. Додатоци погодни за клиентите и визуелен прирачник за корисници се спакувани заедно со нашата искрена услуга!. ●ПОСТОЈАТ МЕТОДИ за ПРИКАЖУВАЊЕ што МОЖЕ да се ИЗБЕРАТ - металната закачалка и Таблата со Иглички ви овозможуваат да го прикажете вашиот дрес на 2 различни начини. Металната закачалка работи подобро за Мал фудбалски Дрес дрес .Додека таблата со иглички има тесен дисплеј без брчки, подобро за дрес со долги ракави, како што се фудбалски и хокеарски дрес. Кутијата за сенки за прикажување на дресот доаѓа составена, лесно поставена за неколку минути!. ①ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ СКАПОЦЕН ДРЕС . акрилната табла отпорна на кршење се одликува со 98% ув заштита и 92% транспарентност, што го штити вашиот дрес од избледување и ја задржува прашината. Еден пар позлатени и брави против кражба на рамката обезбедуваат дополнителна заштита.Тие нема да станат жолти со текот на времето. ●ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ СПОРТСКИ ДРЕС-Рамка за прикажување Со Големи димензии 31,25" х 23,25 "х 1,5" одговара на повеќето спортски дресови како Што Се Бејзбол, Кошарка, Фудбал, Фудбал, хокеј итн. Направете го тоа совршен подарок за љубителите на спортот! Може да се користи и како кутија во сенка за прикажување воена униформа, сувенири за дипломирање и други негувани спомени. ●ВКЛУЧЕНО Е СИЛНО ПАКУВАЊЕ - Купете го со confidence.It е силен и безбеден пакет со пена во внатрешноста на картонот.Пакетот вклучува : Рамка За Прикажување На Дрес(x1); Закачалка(x1); Табла За Иглички(x1); Висечки Хардвер; Сребрен Напрсток и иглички; визуелен прирачник за корисник (x1).