Рико Индустрии Мак Врежана Кожа Трифолд Паричник
  • Неодамнешно

Рико Индустрии Мак Врежана Кожа Трифолд Паричник

DEN 1459.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Трикратно затворање. Мери 5 инчи на 3 инчи. Официјално лиценциран врежана вистинска кожа трифолд паричник. Соба за фотографии и кредитни картички. Врежано лого на вистинска кожна крава. Произведено Во Кина.