Гликса Коленесто Вратило Орев Алатка Приклучок 400 Xplorer Scrambler 287096 Компатибилен со 1994-2003 Поларис
  • Неодамнешно

Гликса Коленесто Вратило Орев Алатка Приклучок 400 Xplorer Scrambler 287096 Компатибилен со 1994-2003 Поларис

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со поларис коленесто Вратило пресече орев алатка за1994~2001 Поларис Модели со 2 мозочен удар 400 мотор Вклучени модели Се Xplorer, Голем Шеф , Scrambler , Спортист , Trailblazer , Спорт, исто така е погодна за Lh навој 6 Жлебот Чудак Орев. Овие се направени од јаглероден челик и се обработени за да одговараат на навртката на чудакот. Алатката располага со 1/2 диск. Ова е споредливо со поларис дел # 2870967. ГАРАНЦИЈА : 2годишна Гаранција, ѓ не сте 100% задоволни со Комплетот За Иглички За Чудак , вратете го за целосно враќање на средствата за 60 дена. Компатибилен со поларис коленесто Вратило пресече орев алатка за1994~2001 Поларис Модели со 2 мозочен удар 400 мотор. Вклучени модели Се Xplorer, Голем Шеф , Scrambler , Спортист , Trailblazer , Спорт, исто така е погодна за Lh навој 6 Жлебот Чудак Орев.