Спа Подарок Кошеви За Жени Органска Лаванда, Бања И Тело Дома, Спа Комплет, Соја Восок Свеќа, Природно Масло Бања Сол, 3 Бомби Бања, Сапун Бар, Тело Шеќер Чистење, За Ма
  • Неодамнешно

Спа Подарок Кошеви За Жени Органска Лаванда, Бања И Тело Дома, Спа Комплет, Соја Восок Свеќа, Природно Масло Бања Сол,

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● КОМПЛЕТ ЗА ПОДАРОЦИ ОД ЛАВАНДА ЗА ЖЕНИ Релаксирачки Есенцијални Масла Од Лаванда Инспириран Од бујните полиња со лаванда во француските села, овој прекрасен мирис на лаванда е смирувачки, цветен, миризлив и долготраен ① КОМПЛЕТ ЗА УБАВИНА СОДРЖИ : 1 навлажнувачки природен сапун од лаванда, 3 БОМБИ ЗА КАПЕЊЕ СО Пупки Од Лаванда и Мртви Видете Сол, 1 СВЕЌА ОД СОЈА восок, 1 ТОПЕЊЕ НА ВОСОК од ЛАВАНДА, 1 СОЛ ЗА БАЊА ОД ЛАВАНДА и 1 ПИЛИНГ ЗА ШЕЌЕР од ЛАВАНДА!. € СИТЕ ПРИРОДНИ БАЊА СПА ПОДАРОК СЕТ : рачно изработени од најдобрите сите природни состојки-БЕЗ БОИ! ВЕГАН! ГЛУТЕН СЛОБОДЕН! БЕЗ ФТАЛАТИ! БЕЗ ПАРАБЕНИ! НЕ СЛС!. ● НАЈДОБРА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : одличен подарок За Денот на Вљубените, Невестински Туш, Божиќ, Роденденски Подарок За Мама или Тато, Благодарност На Наставникот, Агент, Лекар, Домаќинство, Нова Мајка или само За Себе, Жени, Мајка, Сестра, Ќерка, Девојка. ● ЛУКСУЗЕН ДОМАШЕН СПА СЕТ-комплет за подароци од лаванда за опуштање на жените. Овој спа третман со лаванда го враќа вашиот внатрешен и надворешен сјај. Ве остава со сјаен тен, преку детоксикација на кожата, зајакнување на хидратацијата и ја враќа вашата виталност и заживување заедно со свиленкасто мазно смирувачко чувство.