Брукс Машки Глицерин Стелтфит 20 Неутрални Чевли За Трчање
  • Неодамнешно

Брукс Машки Глицерин Стелтфит 20 Неутрални Чевли За Трчање

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Произведено во САД или Увезено ОВОЈ МАШКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Глицерин Стелтфит 20 е за тркачи кои сакаат вклопување блиску до стапалото и екстремна мекост на секој чекор-за да можат да се изгубат во удобното возење и да трчаат без одвраќање. ВРХОВНА МЕКОСТ : Одликувајќи се со МАНСАРДА на днк со азот v3, нашето најмеко амортизирање оптимизирано да биде лесно, одговорно и издржливо со кадифен комфор. БЕЗБЕДНО, ПРИЛАГОДЛИВО ВКЛОПУВАЊЕ : новата конструкција На Стелтфит воведува прилагодливо, поблиску вклопување со Вклопен плетен горен дел кој обезбедува беспрекорна структура и дишење што се прилагодува на движењата на стапалото. МАЗНИ ТРАНЗИЦИИ : Редизајнираниот среден ѓон и надворешниот ѓон нудат проширена платформа за помазни и уште полесни транзиции. ДИШЕЊЕ : Вклопениот плетен горен дел обезбедува беспрекорно вклопување што овозможува максимална дишење за да ги одржувате нозете удобни и ладни.