Амазон Основи 18-Парче Кујна Вечера Во Собата, Чинии, Садови, Чинии, Услуга за 6-Бело
  • Неодамнешно

Амазон Основи 18-Парче Кујна Вечера Во Собата, Чинии, Садови, Чинии, Услуга за 6-Бело

DEN 771.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

18-парче круг прибор за јадење во собата; услуга за 6 АБ-одделение порцелан; бпа-слободен; лесен, но издржлив. Елегантна бела завршница за дополнување на постојниот кујнски декор. Безбедно во вашата микробранова печка, рерна и замрзнувач, како и во машина за миење садови. Вклучува по 6 : 10,5-инчна чинија за вечера, чинија за десерт од 7,5 инчи, сад од 5,5 инчи, порцелан, цврсто бело. Плочите можат да издржат максимална температура од 572 степени (Фаренхајт). Ве молиме имајте предвид дека нема вклучени чаши за 18 парчиња, ова вклучува сет за вечера 6 парчиња чинија за вечера од 10,5 инчи + 6 парчиња чинии за салата од 7,5 инчи + 6 парчиња сад од 5,5 инчи.