Личер Бебе Onesie Goonies Никогаш Не Велат Умре Новороденче Комбинезон Краток Ракав Унисекс Боди
  • Неодамнешно

Личер Бебе Onesie Goonies Никогаш Не Велат Умре Новороденче Комбинезон Краток Ракав Унисекс Боди

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Предвремено затворање. Машинско Перење. Памучно боди,удобно и меко, се еластични и одлични за играње. Смешни зборови или печатење на слики, донесуваат дополнителна смеа и радост. Чувствувајте Се Безбедно За Употреба : печатени директно на боди со еколошки мастила кои нема да ја иритираат нежната кожа на бебињата. Висококвалитетните отпечатоци едвај бледнеат низ десетици циклуси на машинско перење и сушење. Одлично за спарување со панталони, шорцеви или носење во облека. Бебе момчиња девојки ромпер боди доенчиња смешни комбинезон облека 0-24М. ние исто така доаѓаме во опсег на бои и стилови кои ќе обезбедат одлична прва гардероба за секое малечко. Посетете ја нашата продавница за да видите повеќе!.