Поводник За Миленичиња - Мини Пес Зелена/Црна/Сива-Долга 6 Стапки-1 Широк
  • Неодамнешно

Поводник За Миленичиња - Мини Пес Зелена/Црна/Сива-Долга 6 Стапки-1 Широк

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поводник За Миленичиња-Мини Пес Зелена/Црна/Сива-Долга 6 Стапки-Широк 1" Овој поводник за кучиња напред е одличен начин да ги покажете вашите омилени ликови или брендови. Издржливите компоненти и убавото печатење гарантираат дека боите ќе продолжат да се појавуваат во годините што доаѓаат! Изработен е од полиестер и челичен хардвер со висока густина. Поводникот е достапен во различни големини со ширина од 0,5, 1,0 или 1,5 инчи и должина од 4 или 6 стапки. Овој производ Е Направен во САД Со Тока Надолу Ад. и официјално лиценциран со Тока Надолу.